piątek, 20 stycznia 2017

Projekt: "Szczęście od jutra" - Anna Balińska


Drodzy Czytelnicy,

Chciałabym zachęcić Was do udziału, a dokładniej mówiąc do wsparcia projektu, którego celem jest zebranie kwoty 5.000 zł na wydanie powieści obyczajowej "Szczęście od jutra" Anny Balińskiej, którą to mój blog Wielbicielka-ksiązek obejmie patronatem medialnym.O autorce - Annie Balińskiej  
Z wykształcenia mediator rodzinny. Z zawodu informator turystyczny. Z miłości jest żoną i właścicielką psa Floriana. Z pasji autorką powieści obyczajowych (debiut: "Pod pelargoniowym balkonem" Wydawnictwo Białe Pióro, 2016 r.) oraz blogerka: annabalinska.blog.pl, konwenanse.blog.pl. Pochodzi z najpiękniejszego miasta na Warmii i Mazurach, czyli z Iławy. Wiedzie spokojne i szczęśliwe życie wśród rodziny i przyjaciół, nad Jeziorem Jeziorak, snując to kolejne opowieści, którymi pragnie się dzielić z ludźmi.Jeśli chcielibyście lepiej poznać autorkę - zapraszam na poniższe strony:
Oficjalny blog: Anna Balińska
Facebook: Anna Balińska
Google+: Anna Balińska
Twitter: Anna Balińska
Instagram: Anna Balińska

O książce "Szczęście od jutra":
„Szczęście od jutra” to powieść, w której główną bohaterką jest Hanna Miller, kobieta przed trzydziestką, żyjąca w małym mieście, kompletnie nie wierząca w szczęście. Hania pracuje w firmie reklamowej, której nie lubi, żyje w związku z niewiernym mężem, tęskni za rodzicami, którzy od wielu lat podróżują po świecie oraz przyjaciółką Ilką, która jest stewardessą. Na dodatek Hania poznaje Jakuba, przystojnego DJ, zakochanego po uszy w swojej żonie i córeczce. Niestety sielanka Jakuba nie trwa długo, a nagła śmierć żony, sprawia, że mężczyzna traci grunt pod nogami. To że Hanka dostrzega wokół wyłącznie same tragedie, a jej osobiste życie zupełnie nie przypomina pięknej bajki, sprawia, że Hanka jest pewna jednego: szczęścia nie ma, nie istnieje. Gdy już godzi się ze swoją smutną przyszłością, na jej drodze pojawia się Adam, mężczyzna po przejściach, który w pełni rozumie Hannę i który pragnie w pełni przejąć na swoje barki ciężary jej życia. Niestety Ewa, była żona Adama oraz Giżyński, szef Hani, a zarazem jej teść, robią wszystko, aby zniszczyć to, co zrodziło się między Hanną i Adamem. Co o tym wszystkim sądzi Jakub, bliski przyjaciel Hanki? Czy Przemek, mąż głównej bohaterki, zniknie i pozwoli, aby ułożyła sobie życie u boku Adama, czy jednak nie odpuści i będzie walczył o miłość żony? Co jeśli osoba, której Hania potrafiła zaufać, okaże się podłym kłamcą i draniem? A co jeśli wszystko zacznie się układać i nagle ironiczne oblicze szczęścia zaśmieje się głośno, niosąc za sobą wypadek oraz samobójstwo? Czy Hani uda się uwierzyć w szczęście? Być może od jutra….

„Szczęście od jutra” to powieść obyczajowa zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wątek miłosny przeplata się z kryminalnym. Szczęście miesza się z tragedią, a łzy radości w każdej chwili mogą zamienić się w czarną rozpacz. „Szczęście od jutra” to historia o prawdziwym życiu, to sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Szczęście dla każdego? Jasne, ale od jutra…

Powieść ta odnalazła przychylność oraz wsparcie wielu mediów w tym m.in. Radio Zet Gold Iława, Radio Eska Iława, portal ilawa.wm.pl, portal Info Iława czy chociażby Gazety Iławskiej (wydawanej ze skrzydła Gazety Olsztyńskiej), Magazynu Presto, Warszawskiej Kulturalnej czy Telewizji Mazury.

Szczegółowe informacje na temat możliwości i form finansowego wsparcia projektu są dostępne na tejże stronie: https://polakpotrafi.pl/projekt/szczescie-od-jutra


Serdecznie zapraszam do dokładnego zapoznania się z projektem i zachęcam do jego wsparcia :)8 komentarzy:

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.