O mnieNazywam się Katarzyna Tuszyńska-Jąkalska. Mam 36 lat. Z wykształcenia jestem mgr Turystyki i Rekreacji. Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego. 

Jestem szczęśliwą mamą siedmioletniej córeczki, żoną, córką, siostrą, przyjaciółką :) 

Uwielbiam odpoczynek na łonie natury, spacery, podczas których mogę podziwiać otaczające krajobrazy, przysłuchiwać się śpiewom ptaków i szumom drzew oraz delektować się zapachem kwiatów. Uwielbiam wiosnę, poranki z kubkiem kawy, wschody i zachody słońca, morze, góry oraz tulipany :)


Od zawsze moją miłością jest muzyka. Każdy poranek rozpoczynam od włączenia radio, które nieustannie - przez cały dzień - dostarcza mi sporo dobrych i różnorodnych dźwięków. Towarzyszy mi, gdy czytam książki, gdy gotuję obiad, gdy sprzątam, gdy jadę samochodem i w wielu innych sytuacjach. Nie wyobrażam sobie bez niej życia.

Kocham śpiewać. Moim marzeniem było stanąć kiedyś na scenie i przekazać swoje emocje publiczności. I nawet swego czasu przez kilka lat udało mi się owe realizować. To było piękne doświadczenie, poznałam ciekawych ludzi, pokonałam nieśmiałość i walczyłam ze stresem. To też wymagało mnóstwo pracy i poświęceń, rezygnacji z wielu rzeczy, ale było warto. Nigdy nie zapomnę tego etapu w moim życiu, który niestety z pewnych względów musiał zostać przerwany. Teraz - po kilkunastu latach - znowu myślę o powrocie na małą scenę... Może się uda...

Poza tym jestem wielbicielką książek. Czytanie, kolekcjonowanie, kupowanie, oglądanie, wąchanie ich jest moją pasją. Poświęcam im każdą wolną chwilę. Każdego dnia muszę przeczytać choćby parę stron (to już uzależnienie). Ponadto lubię o nich rozmawiać, pisać, dzielić się emocjami i wrażeniami po lekturze, zachwycać się okładkami, a także niezwykłymi historiami. Uwielbiam literaturę piękną, obyczajową, erotyczną, książki podróżnicze, thrillery psychologiczne oraz kryminały :) Sięgam również po thrillery i horrory paranormalne. Nie czytuję fantastyki oraz książek zawierających krwawe i drastyczne sceny - to nie dla mnie.

Moja biblioteczka liczy już ponad tysiąc książek i cały czas się powiększa (na zdjęciu jest tylko część mego zbioru) :)

Uwielbiam również fotografować, tym samym uwieczniać między innymi piękne chwile i cudowne widoki oraz tworzone przeze mnie kompozycje z książkami w rolach głównych  :)
Więcej zdjęć na moim blogowym instagramie: wielbicielka_ksiazek

Serdecznie zapraszam :)

Zapraszam do kontaktu ze mną: kasiatuszek@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.