Współpraca


Z przyjemnością podejmę współpracę jako recenzentka książek z wydawnictwami, autorami bądź księgarniami. Wszystkie pojawiające się na blogu recenzje są moimi osobistymi przemyśleniami. Opinie zamieszczam również na lubimyczytac.pl, granice.pl, Google+, Zblogowani, Kobieta pisze bloga, grupach społecznościowych miłośników książek oraz promujących blogi, do których należę na Facebooku, a także na stronach księgarni internetowych m.in.: taniaksiazka.pl, bonito.pl, gandalf.com.pl, empik.pl itd.


W celu nawiązania współpracy proszę o kontakt : kasiatuszek@gmail.com


1 komentarz:

 1. Cześć!
  Choć nie jest to standardowa oferta współpracy to pragnę zaprosić Cię do Centralnej Kartoteki. Zrzeszamy różne blogi z blogosfery, dajemy możliwość promowania bloga oraz nowych wpisów nie tylko w domenie Blogspot, ale także na Instagramie.

  W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na:
  CK
  Instagram

  Serdecznie pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.