poniedziałek, 1 czerwca 2020

„Mam na imię Ania” – Anita Scharmach
„Dzisiejszy dzień nauczył mnie, że ważne jest tu i teraz.
Wczoraj było i tego nikt nie zmieni, a na jutro mogę jeszcze wpłynąć,
jednak to dziś tworzę historię.”

 

Dziś będzie nietypowo… Jestem po lekturze najnowszej książki Anity Scharmach „Mam na imię Ania”. I w związku z tym powinnam opublikować recenzję owej powieści, ale wyjątkowo tego nie uczynię. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Nie potrafię ubrać w słowa wszystkich emocji i myśli, które mną targały przez niespełna trzysta stron wspomnianej książki. Nie jestem w stanie opisać uczuć, które nadal mi towarzyszą, mimo iż od skończonej lektury minęło kilkanaście godzin. Emocje, których doświadczyłam, zaznajamiając się z opowiedzianą historią, nadal we mnie tkwią, nadal we mnie buzują… Tak naprawdę chyba po raz pierwszy brakuje mi słów, by opisać to, co czuję, co myślę… Jestem ogromnie zszokowana i niezwykle poruszona. Nie spodziewałam się tak wstrząsającej i mocnej historii. Dawno nie wylałam tylu łez, ile wczorajszego wieczoru… Napiszę zatem krótko, mając nadzieję, że moje słowa zachęcą Was do lektury tejże powieści. Bo niewątpliwie warto po nią sięgnąć. Co ja piszę… Trzeba po nią sięgnąć! Trzeba poddać się refleksjom i mądrościom płynącym z owej powieści. Trzeba poznać historie bohaterów, poczuć ich emocje, przeżyć ich historie. Po prostu trzeba. Tytuł: „Mam na imię Ania”
Autor: Anita Scharmach
Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2020
Ilość stron: 274
Oprawa: miękka 
Kategoria: literatura obyczajowa
Egzemplarz recenzencki

5 komentarzy:

 1. Bardzo zachęcasz tymi paroma zdaniami - to mi w zupełności wystarczy by dać jej szansę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, czytając recenzje hm nie recenzja.. trochę mnie przerazila opinia.. ... Hm.. nie wiadomo czego można się spodziewać czy to cos strasznego czy nie możliwe do ogarnięcia umysłem zwykłego czytania... Hm... intrygujaca i zachęca do przeczytania cóż to za Ania... KR

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię mądre i refleksyjne książki, które poruszają nas emocjonalnie, więc zapisuję sobie ten tytuł. 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealna dla mojej siostry.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam wszystkich, Nazywam się Felicia Aisha Sadat i jestem tutaj, aby poświadczyć dobre uczynki BABA NOSA UGO ze świątyni Karnataka, ponieważ moje szczęście zostało przywrócone, jestem mężatką od około 28 lat, doszło do tego, że mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie, a potem zostawił mnie i nasze 2 dzieci dla innej kobiety na ponad 6 miesięcy, nigdy nie wiedziałem, że ma romans z inną kobietą, ta kobieta chce odebrać moje szczęście i wszystko, na co pracowałem, czułem się jak kończąc to wszystko. Szukając rozwiązania, natknąłem się na kilka świadectw dotyczących Spellcaster w Internecie.
  Niektórzy zeznawali, że sprowadził z powrotem ich byłego kochanka, niektórzy zeznali, że rozwiązuje on wszelkiego rodzaju problemy duchowe, leki ziołowe na choroby takie jak fybroid, astma, choroby przenoszone drogą płciową, choroby nerek, cukrzyca, zaburzenia erekcji, wygrana na loterii. Nigdy nie wierzyłem w czarownika, ale nie miałem wyboru, ponieważ wszędzie szukałem rozwiązania, więc otrzymałem e-mail od BABA NOSA UGO z Testimonies online i postanowiłem spróbować.
  Skontaktowałem się z nim przez e-mail i wyjaśniłem mu swój problem, powiedział mi, co muszę zrobić, a ja zrobiłem tak, jak polecił, przygotowałem coś dla mnie i zrobiłem większość rzeczy sam, właściwie wątpiłem, kiedy mi powiedział że powinnam się spodziewać dobrych wiadomości, minęło mniej niż 7 dni, kiedy mój mąż zadzwonił do mnie po tak długim czasie. Wrócił przepraszając i prosząc o wybaczenie, wszystko było jak sen, wybaczyłem mu i teraz jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej.
  Chcę bardzo podziękować BABA NOSA UGO za jego życzliwą pomoc, nigdy nie spodziewałem się tak wspaniałej pracy duchowej i nie przestanę dzielić się jego świadectwami. Jeśli masz jakiś problem duchowy i szukasz prawdziwego i autentycznego Czarodzieja, skontaktuj się z BABA NOSA UGO, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com

  WhatsApp: +33753216802

  https://karnatakatemple.wixsite.com/karnataka

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.