niedziela, 23 lipca 2017

Zapowiedź: "Nić Ariadny" - Lidia Tasarz [patronat medialny]
Z przyjemnością informuję, że mój blog Wielbicielka książek 
objął patronatem medialnym książkę: "Nić Ariadny" Lidii Tasarz.


O książce "Nić Ariadny":
Jak to jest, kiedy pewnego dnia budzisz się na szpitalnym łóżku i nie wiesz, kim jesteś? Nie pamiętasz nic, nawet swojego imienia? Wszystko dookoła ciebie jest obce i nieznane, nawet Twoja własna twarz. Nie wiesz, kim jesteś, ani gdzie mieszkasz, a wokół Ciebie zaczynają się dziać dziwne, tajemnicze i niebezpieczne rzeczy. Jak sobie poradzić z niepamięcią i brakiem własnej tożsamości? Na dodatek jesteś sam i sam musisz, krok po kroku, odkrywać, kim jesteś, bo nikt Cię nie szuka i nie wiesz, komu możesz zaufać ...

Taki właśnie los spotyka młodą bohaterkę „Nici Ariadny”, która musi zmierzyć się ze swoją przeszłością, musi sama znaleźć odpowiedź na dręczące ją pytania i sama odnaleźć własną tożsamość. Tylko … czy to, co o sobie odkryje, będzie na pewno dobre?

„Nić Ariadny” to niesamowicie wciągająca i trzymająca w napięciu książka, od której nie sposób się oderwać, dopóki nie dotrzemy do samego końca. Zaskakująca i trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Pasjonująca historia, lekki styl i barwne postacie – to wszystko sprawia, że książka niemal „czyta się sama”.

O autorce:
Lidia Tasarz urodziła się (9 listopada 1957 roku) i wychowała w Kruszwicy, niemal u podnóża Mysiej Wieży. Obecnie jednak mieszka w malowniczym domku w środku lasu, w niewielkiej wsi w okolicach Golubia-Dobrzynia. Mama, żona, a nawet babcia – współwłaścicielka trzech psów i kota. Uwielbia dobrą, aromatyczną kawę (koniecznie z mlekiem), kokosowe słodkości, dobrą literaturę i muzykę. Pasjonatka nowinek technicznych, która niemal od zawsze pisała „do szuflady” – kiedyś tej w biurku, a ostatnio – tej wirtualnej. "Nić Ariadny" jest jej debiutancką powieścią.

Informacje o książce:
Tytuł: "Nić Ariadny"
Autor: Lidia Tasarz
Wydawnictwo: Psychoskok
Data premiery: 11.08.2017
Liczba stron: 275
Oprawa: miękka
Kategoria: thriller/sensacja 
Premiera książki "Nić Ariadny" Lidii Tasarz
  zaplanowana jest na 11 sierpnia 2017 roku. 
Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Psychoskok
 
Moja recenzja książki już wkrótce pojawi się na blogu :)

Jesteście zainteresowani tą powieścią? Macie w planach lekturę tejże książki?

6 komentarzy:

 1. Tematyka książki brzmi interesująco.
  Gratulacje patronatu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie umiem się już doczekać premiery i tego aż będę mogła przeczytać tą książkę :) u mnie też pojawi się jej recenzja!

  Ps. Póki co czekam na Twoją recenzję żeby przeczytać o Twoich wrażeniach :)

  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 3. Bookendorfina także uśmiecha się do tej książki. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.