piątek, 30 czerwca 2017

Lipcowe zapowiedzi Wydawnictwa Lira
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z lipcowymi zapowiedziami 
Wydawnictwa Lira :)Tytuł: "Przebudzenie Lukrecji"
Autor: Laura Adori
Kategoria: literatura obyczajowa
Liczba stron: 320
Oprawa: miękka
Premiera: 05.07.2017
Opis:
Lukrecja wywróci do góry nogami twoje przekonania o tym, co znaczy „zmienić swoje życie”! Wydawnictwo Lira prezentuje perypetie miłosne singielki przed czterdziestką. Jest to miłość in spe, bo ciągle nieuchwytna. Jak się okazuje, o wiele łatwiej jest zrobić karierę za granicą, niż znaleźć człowieka, z którym można by się pięknie zestarzeć. Stanąwszy przed wyborem dalszej drogi, Lukrecja bez wahania porzuca słoneczną Italię i przyjeżdża do Polski, którą pamięta jak przez mgłę. A tu życie szykuje dla niej jeszcze wiele niespodzianek…
Kim jest Lukrecja? To pewna siebie i swojej kobiecości singielka przed czterdziestką, szczęśliwa posiadaczka wiernych przyjaciółek „od pierwszego wejrzenia” oraz matki, która konsekwentnie zadręcza ją swoimi poradami. Jest też kobietą niezwykle wrażliwą na świat smaków, zapachów, kolorów i dźwięków. Umiejętność zmysłowego postrzegania świata staje się dla Lukrecji kluczem do odkrycia własnej drogi życiowej. Czy pomoże jej także w odnalezieniu prawdziwej miłości?
Jeśli losy Bridget Jones i pasje wielbicielki smaków Julii Child są ci bliskie, przeczytaj koniecznie tę książkę!


 
Tytuł: "Wernisaż"
Autor: Oskar Salwa
Kategoria: literatura obyczajowa
Liczba stron: 304
Oprawa: miękka
Premiera: 05.07.2017
Opis:
Eleganckie galerie sztuki i klimatyczne, stare zaułki. Zbuntowani artyści i niedzielni malarze. Hipsterzy i biznesmeni. Mamy okazję zakręcić kołowrotkiem zdarzeń i znaleźć się na chwilę w samym centrum artystycznej Warszawy, towarzysząc Marcie w jej miłosnych rozterkach i poszukiwaniu siebie. Kto by sobie odmówił takiej przyjemności?

To miał być kolejny wernisaż w Arte Nuevo. Marta nie mogła nawet przypuszczać, że wywróci jej świat do góry nogami. Trudno jednak o spokój, gdy młoda historyczka sztuki kocha wielką sztukę i nieodpowiednich facetów. Lekcja plastyki zamienia się w lekcję uczuć. Czy Marta będzie umiała z niej skorzystać?
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa Lira! :)
Zachęcam do odwiedzania:
strony internetowej Wydawnictwa Lira (tutaj),
profilu na FB (tutaj)
oraz Instagrama (tutaj).

Zainteresowała Was któraś z powyższych zapowiedzi?
Miłego dnia :) 

9 komentarzy:

 1. Koniecznie muszę zainteresować się z ofertą wydawnictwa, zwłaszcza książką "Przebudzenie Lukrecji" - jest taka w moim typie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniecznie! Mnie zaintrygowały oba tytuły, jestem ich ogromnie ciekawa :)

   Usuń
 2. Będę miała na uwadze oba te tytuły, jak również samo wydawnictwo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. "Przebudzenie Lukrecji" najbardziej mnie zainteresowało.

  OdpowiedzUsuń
 4. Propozycje na przyjemne wakacyjne zaczytanie, może wpadną mi w ręce. :)
  Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 5. Lukrecja mnie zaintrygowała, muszę ją mieć. Dziękuje

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.