poniedziałek, 27 marca 2017

Zapowiedź: "Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii" - Karolina Kozioł (patronat medialny)

Z przyjemnością informuję, że mój blog Wielbicielka książek objął patronatem medialnym książkę: "Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii" Karoliny Kozioł.
 
To opowieść o tym jak młodość, pasja, zero zobowiązań, chęć przygody, dzikość i przede wszystkim  wolność, kierowało grupą dwudziestodwulatków przy podjęciu decyzji o kręceniu filmu dokumentalnego w jednym miejscu, które uważane jest za jedno z najbardziej niebezpiecznych na świecie - brazylijskich faveli, gdzie toczy się wojna. Proste pytania o marzenia, które nigdy nie były zadane... O czym marzą ludzie, którzy nie mają praktycznie nic? To książka o ryzyku, odwadze, szaleństwie, strachu, miłości oraz samotności. To połączenie reportażu brazylijskich slumsów z motywacją i zachętą do tego, by żyć. Książka wzbogacona jest licznymi czarno-białymi fotografiami.

Karolina Kozioł — producentka, reżyserka, aktywistka stowarzyszenia na rzecz praw człowieka, aktywna członkini UNICEF. Od kilku lat kręci filmy dokumentalne m.in. o życiu w Wielkiej Brytanii, Indiach, Francji, a ostatnio Brazylii. W 2016 ukończyła Uniwersytet Walijski w Aberystwyth na kierunku filmowo-teatralnym. Podczas studiów otrzymała stypendium na Uniwersytet w Stanach Zjednoczonych, w stanie Ohio, gdzie otworzyła Dream Cathedra Film Studio. Studio przyniosło jej pierwsze sukcesy filmowe w USA za kampanie antybullingowe, które tworzyła. Od września 2016 mieszka w Londynie i uczęszcza na studia magisterskie na Uczelni Artystycznej w Londynie o kierunku telewizyjno-filmowym z językiem francuskim. Podczas studiów zaczęła współpracować z brytyjską telewizją — Channel 4.
 
Informacje o książce:
Tytuł: "Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii"
Autor: Karolina Kozioł
Wydawnictwo: Psychoskok
Data premiery: 19 kwietnia 2017
Liczba stron: 82
Oprawa: miękka


 
 
Premiera książki "Poszukiwacz marzeń. Z kamerą na wojnie w Brazylii"
 zaplanowana jest na 19 kwietnia 2017 roku. 
Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Psychoskok. 
 
Moja recenzja książki już wkrótce pojawi się na blogu :)

Jesteście zainteresowani tą publikacją? Macie w planach lekturę tejże książki?
 

12 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu:) Zastanawiałam się nad tą pozycją :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, gratulacje! Widzę, że dopracowałaś baner, świetnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję :) A właśnie, co napisałam u Wioli Sadowskiej, że mnie ciekawi ten tytuł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy za recenzję i pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko dzieki temu wspanialemu czlowiekowi, zwanemu dr Agbazara, wspanialemu czaru rzucajacemu we mnie radosc, pomagajac mi przywrócic mego kochanka, który zerwal ze mna Cztery miesiace temu, ale teraz ze mna przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklecia milosnego odlewnik. Wszystkim dzieki niemu mozesz równiez skontaktowac sie z nim o pomoc, jesli potrzebujesz go w czasach klopotów poprzez: ( agbazara@gmail.com ) mozesz równiez Whatsapp na ten numer +234 810 410 2662

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.