czwartek, 4 maja 2017

Zapowiedź: "Szczęście od jutra" - Anna Balińska (patronat medialny)
Z przyjemnością informuję, że mój blog Wielbicielka książek 
objął patronatem medialnym książkę: "Szczęście od jutra" Anny Balińskiej.

O książce "Szczęście od jutra":
„Szczęście od jutra” to powieść, w której główną bohaterką jest Hanna Miller, kobieta przed trzydziestką, żyjąca w małym mieście, kompletnie nie wierząca w szczęście. Hania pracuje w firmie reklamowej, której nie lubi, żyje w związku z niewiernym mężem, tęskni za rodzicami, którzy od wielu lat podróżują po świecie oraz przyjaciółką Ilką, która jest stewardessą. Na dodatek Hania poznaje Jakuba, przystojnego DJ, zakochanego po uszy w swojej żonie i córeczce. Niestety sielanka Jakuba nie trwa długo, a nagła śmierć żony, sprawia, że mężczyzna traci grunt pod nogami. To że Hanka dostrzega wokół wyłącznie same tragedie, a jej osobiste życie zupełnie nie przypomina pięknej bajki, sprawia, że Hanka jest pewna jednego: szczęścia nie ma, nie istnieje. Gdy już godzi się ze swoją smutną przyszłością, na jej drodze pojawia się Adam, mężczyzna po przejściach, który w pełni rozumie Hannę i który pragnie w pełni przejąć na swoje barki ciężary jej życia. Niestety Ewa, była żona Adama oraz Giżyński, szef Hani, a zarazem jej teść, robią wszystko, aby zniszczyć to, co zrodziło się między Hanną i Adamem. Co o tym wszystkim sądzi Jakub, bliski przyjaciel Hanki? Czy Przemek, mąż głównej bohaterki, zniknie i pozwoli, aby ułożyła sobie życie u boku Adama, czy jednak nie odpuści i będzie walczył o miłość żony? Co jeśli osoba, której Hania potrafiła zaufać, okaże się podłym kłamcą i draniem? A co jeśli wszystko zacznie się układać i nagle ironiczne oblicze szczęścia zaśmieje się głośno, niosąc za sobą wypadek oraz samobójstwo? Czy Hani uda się uwierzyć w szczęście? Być może od jutra….
„Szczęście od jutra” to powieść obyczajowa zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wątek miłosny przeplata się z kryminalnym. Szczęście miesza się z tragedią, a łzy radości w każdej chwili mogą zamienić się w czarną rozpacz. „Szczęście od jutra” to historia o prawdziwym życiu, to sytuacje, które mogą spotkać każdego z nas. Szczęście dla każdego? Jasne, ale od jutra…
O autorce - Annie Balińskiej  
Z wykształcenia mediator rodzinny. Z zawodu informator turystyczny. Na co dzień jest żoną trenera piłki ręcznej i właścicielką najzabawniejszego psa Floriana. Autorka powieści obyczajowych (debiut: "Pod pelargoniowym balkonem" Wydawnictwo Białe Pióro, 2016 r.) oraz blogerka: annabalinska.blog.pl, konwenanse.blog.pl. Pochodzi z najpiękniejszego miasta na Warmii i Mazurach, czyli z Iławy. Wiedzie spokojne i szczęśliwe życie wśród rodziny i przyjaciół, nad Jeziorem Jeziorak, snując to kolejne opowieści, którymi pragnie się dzielić z ludźmi.
Jeśli chcielibyście lepiej poznać autorkę - zapraszam na poniższe strony:
Oficjalny blog: Anna Balińska
Facebook: Anna Balińska
Google+: Anna Balińska
Twitter: Anna Balińska
Instagram: Anna Balińska

Informacje o książce:
Tytuł: "Szczęście od jutra"
Autor: Anna Balińska
Wydawnictwo: Białe Pióro
Data premiery: maj 2017 (Targi Książki w Warszawie)
Liczba stron: 325
Oprawa: miękkaPremiera książki "Szczęście od jutra" Anny Balińskiej
  planowana jest w maju 2017 roku (na Targach Książki w Warszawie). 
Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Białe Pióro. 
 
Moja recenzja książki już wkrótce pojawi się na blogu :)

Jesteście zainteresowani tą powieścią? Macie w planach lekturę tejże książki?

17 komentarzy:

 1. Dziękuję za rzetelny i przesympatyczny wpis. Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapowiada się bardzo ciekawie. Gratuluję patronatu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję patronatu ! :)

  https://redgirlbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję patronatu! Opis bardzo zachęcający do sięgnięcia po tę książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze się zapowiada, choć nie tak często czytam polskich autorów. Powinnam się do nich bardziej przekonać :)
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie gratuluję patronatu ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję patronatu! Brawo :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Brzmi całkiem przyzwoicie! Gratulacje patronatu ! :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.