niedziela, 1 stycznia 2017

Zapowiedź wydawnicza - "Róża" A. Opolska  
 „… miała to do siebie, że zawsze wierzyła w przegrane sprawy: przegraną sprawę z matką, 
przegraną sprawę z ojcem i przegraną sprawę z wujkiem. 
A teraz w przegraną sprawę z Danielem. 
Gdyby świat był dla niej trochę bardziej wyrozumiały, 
chociaż jedna z tych spraw byłaby wygrana”.


Życie Róży jest uporządkowane i przewidywalne: praca w szkole, mieszkanie na krakowskim strzeżonym osiedlu, szczęśliwy związek. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Wszystko zmienia się w dniu, w którym odkrywa tajemnicę swojego męża, Daniela. Podejmuje decyzję, w konsekwencji której trafia do miasta na północy Francji. Jaką rolę w życiu dziewczyny odegra przedziwne miejsce o nazwie Maison i jego tajemniczy szef, Christopher?

Agnieszka Opolska, autorka Anny May (Literackiego Debiutu Roku 2015) w nowej powieści zostaje wierna temu, o czym lubi pisać najbardziej, czyli sztuce. Trzyma przy tym fason i drugą powieścią zgrabnie balansuje między „dziełem” a „produktem masowym”.

"Róża", jako opowieść o zagubionym człowieku, to po prostu piękna literatura. 
 
Tytuł: "Róża"
Autor: Agnieszka Opolska
Wydawnictwo: Opolska
Oprawa: twarda
Liczba stron: 420
Książka zawiera ilustracje.


Premiera książki "Róża" już 14 stycznia 2017.

Jesteście zainteresowani? 

Miłego dnia :)


4 komentarze:

  1. Nie moge sie doczekać, aż Agnieszka wyśle mi książkę. :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Podejrzewam, że nie będę specjalnie rozglądać się za tą powieścią, ale jeśli natknę się na nią w bibliotece, to prawdopodobnie zabiorę ją do domu.

    Przy okazji pragnę zaprosić Cię do wyzwania "Grunt to okładka", które w tym roku rusza w nieco odświeżonej wersji. Tutaj więcej informacji: http://www.nieperfekcyjnie.pl/2017/01/podsumowanie-grudniowej-edycji-grunt-to.html
    Zaczytanego Nowego Roku!

    OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.