czwartek, 9 marca 2017

Nowość: "Wyrok nocy z serii Pętla Czasu"- M. Dydyna
Dnia 6 marca 2017 pojawiła się na rynku wydawniczym w formie e-book książka 
"Wyrok nocy z serii Pętla Czasu", której autorem jest dwudziestoletni Mateusz Dydyna. 
Zachęcam do zapoznania się z niniejszą pozycją :)Opis książki:
„Wyrok Nocy z serii Pętla Czasu" Mateusza Dydyny  to powieść science-fiction. Franek – główny bohater książki spotyka Anastazję, która okazuje się być jego przyjaciółką z dzieciństwa, o czym chłopak nie pamięta. Oboje wybierają się na wspólny spacer, aby powspominać młodzieńcze lata beztroski. Podczas snu Franek poznaje inne oblicze Anastazji. Dziewczyna jest jego przewodniczką po świecie snu. Pragnie pomóc mu wydostać się z pułapki umysłu. Razem podejmują się próby ucieczki, jednak Franek popełnia drobny błąd, skazując tym samym duszę Anastazji na wieczną tułaczkę. Dobro dziewczyny zostaje uwięzione w pułapce bez wyjścia. Zło przejmuje kontrolę nad jej ciałem i terroryzuje rzeczywistość snu. Autor zabiera nas w podróż po abstrakcyjnym Wszechświecie, który rządzi się swoimi prawami. Znaczna część akcji skonstruowana wręcz po mistrzowsku, toczy się w szaleńczym rytmie znanym z filmów lub gier komputerowych. Dodając do tego częste, aczkolwiek logiczne przeskoki z jednej rzeczywistości do drugiej, otrzymujemy doskonały obraz świata, w którym funkcjonuje bohater. Wyobraźnia autora maluje nieprzeciętnie plastyczne wizerunki, obrazy tego, co mogłoby się wydarzyć, gdyby posiadać wszechmoc - zdolność do spełniania wszystkich, nawet tych niemożliwych marzeń. 

Informacje o książce:
Tytuł: "Wyrok nocy z serii Pętla Czasu" (tom I)
Autor: Mateusz Dydya

Wydawnictwo: Psychoskok
Data wydania: 2017
Dostępna jako e-book
Liczba stron: 705
Cena: 29.90 zł
Książkę w wersji e-book można nabyć TUTAJ


Jesteście zainteresowani tą powieścią? Macie w planach lekturę tejże książki?

4 komentarze:

 1. Brzmi niezwykle intrygująco. Będę mieć ten tytuł na uwadze, tym bardziej że książka jest dostępna na Legimi :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa okładka, opis też przyciąga uwagę, będziesz recenzowała tę książkę Kasiu? Jeśli tak, to niecierpliwie czekam na Twoją opinię!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, rzeczywiście okładka jest bardzo oryginalna :) W najbliższym czasie niestety nie podejmę się lektury tejże książki, bowiem mam już napięty czytelniczy terminarz, a owa powieść liczy aż 700 stron. Aczkolwiek na pewno w wolnym czasie (nie wiem tylko, kiedy takowy nastąpi) z chęcią sięgnę po tę powieść, bowiem jestem jej ogromnie ciekawa :)

   Usuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.