czwartek, 1 grudnia 2016

Konkurs Fanbooka :)Dziś chciałabym Was zachęcić do wzięcia udziału w konkursie NAJLEPSZA KSIĄŻKA 2016 ROKU, organizowanym przez magazyn "Fanbook". Nagrodą są oczywiście wspaniałe książki oraz publikacja recenzji na łamach "Fanbooka" :)
 
Co należy zatem zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 
Przede wszystkim należy przesłać do dnia 15 stycznia 2017 roku na adres: redakcja@e-fanbook.pl recenzję książki, która wywarła w tym roku na Was największe wrażenie i chcielibyście się podzielić na jej temat swoimi przemyśleniami. Ponadto takowa recenzja powinna spełnić następujące warunki:
- recenzja nie powinna przekraczać 2 tysięcy znaków ze spacjami;
- recenzja powinna zawierać dane o tytule;
- recenzja powinna zawierać dane o autorze;
- recenzja nie może być przesłana w formie linka.

Ważne również, aby w tytule maila do "Fanbooka" napisać: NAJLEPSZA KSIĄŻKA 2016 oraz w treści maila należy uwzględnić, że nadawca oświadcza, iż jest wyłącznym autorem recenzji.

Poza tym "Fanbook" proponuje akcję dla blogerów :) Więcej szczegółów na http://www.facebook.com/magazynfanbook/

Zachęcam do udziału :) Powodzenia :)

Zgłosicie się? A może już wysłaliście swoją recenzję?


Miłego dnia :)

2 komentarze:

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.