piątek, 25 marca 2016

Moja biblioteczka :)


Dziś chciałabym Wam zaprezentować moją biblioteczkę. Książki głównie zajmują miejsce na regałach, ale również na biurku, a zdarza się także na parapetach. Po prostu kładę je tam, gdzie jest akurat wolne miejsce. 

Moja biblioteczka liczy łącznie 294 książki, z czego się bardzo cieszę :)  Oczywiście z każdym nadchodzącym miesiącem poszerza się o kolejne pozycje. W moim zbiorze znaleźć można m.in. : powieści obyczajowe, erotyczne, kryminalne, romanse, poradniki, thrillery, biografie, reportaże, wywiady, książki kucharskie. 

Zapraszam do oglądania :)

Powieści obyczajowe, erotyczne, kryminalne, romanse, poradniki, thrillery, biografie i i nne


Książki kucharskie :


Przedstawione wyżej pozycje zawierają przepisy dań dla małych dzieci, a także dla całych rodzin. Bardzo często z nich korzystam. Począwszy od kwietnia na blogu pojawi się m.in. cykl, w którym będę polecać ciekawe książki z łatwymi przepisami różnych potraw. Zapraszam :)


Czy wśród książek z mojej biblioteczki znaleźliście swoje ulubione powieści ? Co sądzicie o moim zbiorze ?
Czy chcielibyście przeczytać recenzje którychś z książek widniejących na zdjęciach ( recenzje części z nich są już na moim blogu ) ? A może chcielibyście się podzielić swoimi biblioteczkami ? 

Jeśli macie jakieś pytania - zapraszam do ich zadawania.

Zapraszam do komentowania :)

Miłego dnia :)

13 komentarzy:

 1. Piękna biblioteczka :D chociaż nie znam wszystkich książek to widzę też tam parę perełek, które sama bym przygarnęła.
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 2. Interesująca kolekcja - wiele z tych książeczek bym przytuliła:)
  http://przewodnik-czytelniczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i zazdroszczę zbioru. Moja biblioteczka nie jest taka duża ale to przez to że większość czytam na czytniku i z biblioteki. Znalazłam kilka powieści które chętnie bym przeczytała ale reszta to całkowicie nie moja bajka.
  Pozdrawiam serdecznie.
  In my different World

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna kolekcja książek! W szczególności z gatunku New Adult - przedostatnie zdjęcie :D
  Buziaki, Ania z http://pizama-w-koty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała kolekcja:) Życzę żeby cały czas rosła! :)

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.