poniedziałek, 30 października 2017

Zapowiedź: "Dylematy Laury" - Marta Matulewicz
"Lecę do Wielkiej Brytanii i mam zamiar być tam szczęśliwa, bogata i szczupła - myślała Laura wchodząc do samolotu." 

Niestety te trzy życzenia wykluczają się wzajemnie, skoro facet marzeń zaprasza na burger-giganta, sowicie okraszonego angielskim piwem, a pierwszy dzień na londyńskiej ziemi kończy się pożarem.

Na dodatek to dopiero początek problemów bohaterki, która ze złamanym obcasem przemierza londyńskie ulice w poszukiwaniu pracy i wymarzonego księcia z bajki.
 
Laura opuszcza rodzinny Szczecin i wyrusza do Londynu, by spróbować czegoś nowego. Rzuca sobie wyzwanie i musi ponieść konsekwencje tej decyzji. 


Książka opowiada o zwykłej dziewczynie, która nie tracąc poczucia humoru i dystansu do samej siebie wpada w kolejne tarapaty, próbując radzić sobie z przeciwnościami losu. Czy uda się zaprowadzić ład w chaotycznym życiu, pogodzić pracę z przyjaźnią i miłością?

Autorka o sobie:
"Mieszkanka małego ślicznego miasta, w którym dorastała i z którego wyjechała na dziesięć lat do Wielkiej Brytanii. Wróciła z Londynu z dwójką dzieci, mężem i z 89 kartonami rzeczy absolutnie potrzebnych. "Dylematy Laury" to debiut, który rozśmieszy do łez każdego czytelnika."

Informacje o książce:
Tytuł: "Dylematy Laury"
Autor: Marta Matulewicz
Wydawnictwo: Psychoskok
Data premiery: 15.11. 2017
Liczba stron: 286
Książka będzie dostępna w formie e-book
Kategoria: powieść obyczajowa
 
 
Premiera e-booka "Dylematy Laury" Marty Matulewicz
  zaplanowana jest na 15 listopada 2017 roku. 

Jesteście zainteresowani tą powieścią? Macie w planach lekturę tegoż e-booka?

9 komentarzy:

 1. Poczekam na Twoją recenzję i wtedy zdecyduję, czy się skuszę.:)
  kocieczytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Często sięgam po tego typu książki więc czemu nie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie jestem i raczej będę omijać. Przeczytałam kiedyś, jeszcze zanim mowa była o tym, aby wydać tę powieść, dwa rozdziały i... zupełnie mi się "Dylematy Laury" nie spodobały.

  OdpowiedzUsuń
 4. Może być ciekawie, łatwo będzie utożsamić się z główną bohaterką:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjna ,ciekawa i zabawna. Lekki odmozdzacz��.rzadko czytam polskie autorki ale ta mnie zachwyciła. Juz się nie mogę doczekać nast czesci

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za odwiedziny mojego bloga i za wszystkie komentarze :)

Korzystanie ze strony Wielbicielka książek i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.